Greenview programiści • Outsourcing i usługi informatyczne IT • Poznań
12
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-12,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_floating,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

Outsourcing IT

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić


Kompleksowe usługi informatyczne •  Outsourcing IT • Poznań • Polska

1

SOFTWARE HOUSE

Prowadzisz firmę oferującą szeroki zakres usług IT. Czy czasami nie zdarza się, że aktualna ilość projektów przekracza moce przerobowe zespołu „in house”? Jeśli tak – skontaktuj się z nami! Oferujemy profesjonalny outsourcing IT. Z naszą pomocą nie przekroczysz żadnego terminu i obsłużysz każdego Klienta: wordpress, html, joomla, magento, presta,  woocommerce, backend i frontend.

AGENCJA SEO

Jeśli prowadzisz firmę oferującą usługi w zakresie promocji w Internecie to dobrze wiesz, że wszelkie działania SEO bez odpowiednio przygotowanej witryny internetowej mogą nie przynieść pożądanych efektów. Czy Twoi Klienci nie potrzebują nowej strony www lub co najmniej poprawy responsywności obecnej? Jeśli tak to razem z naszą pomocą dostarczysz Klientowi kompleksową usługę: wordpress, html, joomla, magento, presta,  woocommerce, backend i frontend.

2
3

AGENCJA MARKETINGOWA

Dziś jednym z elementów skutecznej kampanii marketingowej jest dobrze przemyślana witryna www, sklep internetowy lub web aplikacja. Wiemy, że masz na nie pomysł – Ale czy masz w zespole team wszechstronnych webdeveloperów? Jesteśmy gotowi wdrożyć na wybrany silnik programistyczny każdą koncepcję designu jaką przygotujesz dla Twoich Klientów: landing page, strona www, sklep internetowy, webapliakcja, mailing.

STUDIO FOTOGRAFICZNE

Przygotowujesz profesjonalne zdjęcia docelowo na stronę internetową czy sklep online? Czy czasami Twoje zdjęcia nie odstają stylistycznie od przestarzałej witryny Twojego Klienta? Z naszą pomocą możesz dostarczyć Klientowi kompleksową usługę sesji zdjęciowej oraz landing page, stronę www, sklep internetowy, webapliakcję.

4
INTERESUJE CIĘ WSPÓŁPRACA ?
NAPISZ DO NAS A POROZMAWIAMY O SZCZEGÓŁACH.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Greenview sp. z o.o.