Kim jest zamawiający

Casada została założona w 2000 roku w Niemczech. Powstała z inicjatywy Jakoba Radtke. W Polsce marka pojawiła się w roku 2007. Siedziba główna mieści się w Gorzowie Wielkopolskim. Casada zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości foteli masujących oraz innych urządzeń pozwalających dbać o dobre samopoczucie i kondycję fizyczną.

Opis Projektu

Jednym z celów Casada było zwiększenie zasięgu sprzedaży produktów w internecie. Z tego powodu przygotowaliśmy dedykowany projekt graficzny sklepu który wdrożyliśmy na silniku Woocommerce przy użyciu technologii ACF. Produkty w sklepie posiadają warianty kolorystyczne, istnieje także możliwość wykupienia online dodatkowego pakietu gwarancji zakupu w formie leasingu czy obliczenia e-rat.

Detale:

Sklep internetowy

Woocoomerce

Advanced Custom Fields

CMS zarządzanie treścią

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych

produkty - sprzedaż online

e-raty, zakup przez leasing, przedłużenie gwarancji

Adres:

casada.pl

DARMOWA WYCENA!

Wyślij zgłoszenie - na pewno się z Tobą Skontaktujemy!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji