Kim jest zamawiający

Geniusfotostudio to firma zajmująca się fotografowaniem od kilkunastu lat. W swojej ofercie ma usługi związane z fotografią reklamową, portretową, ślubną i wiele innych. Stronę przygotowaliśmy na zlecenie poznańskiej agencji SEO – firmy Weblider jako ich podwykonawca ( outsourcing IT Poznań ) .

Opis Projektu

Dla firmy Weblider zrealizowaliśmy kompleksową budowę strony dla ich Klienta Geniusfoto wraz z opracowaniem jej wyglądu po dostarczeniu materiałów i wstępnej koncepcji. Strona zbudowana została na CMS WordPress wraz z rozbudowaną galerią. Jej układ na życzenie Klienta nie jest do końca standardowy ale bardzo atrakcyjny dla potencjalnego Klienta. Jest to oczywiście strona internetowa RWD – dostosowująca się do wielkości ekranów różnych urządzeń.

Detale:

Strona WWW

Strona wizytówka

CMS zarządzanie treścią

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych

DARMOWA WYCENA!

Wyślij zgłoszenie - na pewno się z Tobą Skontaktujemy!    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji