AdSempre 2.0 – Greenview Software House
349172
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-349172,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_floating,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

AdSempre 2.0

Project Description
KIM JEST ZAMAWIAJĄCY?

 

AdSempre 2.0 to agencja optymalizacji konwersji, której zakres usług wykracza ponad standardowy zakres działań, charakterystyczny dla typowych agencji SEM. AdSempre 2.0 jest partnerem firmy Loopa, wyłącznego przedstawiciela w Polsce globalnego narzędzia Omnicovert (dawniej: Marketizator) służącego do budowania i optymalizacji konwersji online.

 

Co zrobiliśmy?

 

Dla firmy Adsempre 2.0 zrealizowaliśmy budowę wizytówki online w konwencji onepage. Projekt wyglądu został przygotowany na podstawie poglądowych informacji przesłanych przez Klienta. Strona oparta została na systemie WordPress. Jest to oczywiście projekt w kategorii responsywne strony www – dostosowująca się do wielkości ekranów różnych urządzeń.

adsempre.com

 

 

Project Details
Category

Wizytówka online

Poprzedni
Kolejny