Eko-Bhl – Greenview Software House
349175
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-349175,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_floating,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Eko-Bhl

Project Description
KIM JEST ZAMAWIAJĄCY?

 

Eko-Bhl jest firmą której tradycje sięgają lat czterdziestych ubiegłego wieku. Działalność firmy, koncentruje się wokół zagadnień związanych z technologią malowania proszkowego. Eko-Bhl jest autoryzowanym przedstawicielem szwajcarskiej firmy GEMA – producenta ręcznych i automatycznych urządzeń do malowania proszkowego. Stronę przygotowaliśmy na zlecenie poznańskiej agencji SEO – firmy Weblider jako ich podwykonawca ( outsourcing IT Poznań ).

 

Co zrobiliśmy?

 

Dla firmy Weblider zrealizowaliśmy kompleksową budowę strony Eko-Bhl wraz z opracowaniem jej wyglądu po dostarczeniu materiałów i wstępnej koncepcji. Dodatkowo zrealizowaliśmy usługę Project Managmentu – czyli bezpośredniego kontaktu z Klientem docelowym i monitorowania przebiegu prac nad projektem. Strona zbudowana została na CMS WordPress wraz z obszernym katalogiem produktowym Woocommerce. Jest to oczywiście responsywna strona internetowa – dostosowująca się do wielkości ekranów różnych urządzeń.

 

 

Strona Eko-Bhl

 

Project Details
Category

Outsourcing

Poprzedni
Kolejny