Geniusfotostudio – Greenview Software House
349174
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-349174,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_floating,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Geniusfotostudio

Project Description
KIM JEST ZAMAWIAJĄCY?

 

Geniusfotostudio to firma zajmująca się fotografowaniem od kilkunastu lat. W swojej ofercie ma usługi związane z fotografią reklamową, portretową, ślubną i wiele innych. Stronę przygotowaliśmy na zlecenie poznańskiej agencji SEO – firmy Weblider jako ich podwykonawca ( outsourcing IT Poznań ) .

 

Co zrobiliśmy?

 

Dla firmy Weblider zrealizowaliśmy kompleksową budowę strony dla ich Klienta Geniusfoto wraz z opracowaniem jej wyglądu po dostarczeniu materiałów i wstępnej koncepcji. Strona zbudowana została na CMS WordPress wraz z rozbudowaną galerią. Jej układ na życzenie Klienta nie jest do końca standardowy ale bardzo atrakcyjny dla potencjalnego Klienta. Jest to oczywiście strona internetowa RWD – dostosowująca się do wielkości ekranów różnych urządzeń.

 

 

Genius Fotostudio

Project Details
Category

Outsourcing, Wizytówka online

Poprzedni
Kolejny