Intuseal – Greenview Software House
348986
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-348986,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_floating,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Intuseal

Project Description
KIM JEST ZAMAWIAJĄCY?

 

Firma Intuseal powstała w 2015 w ramach działalności spółki „matki” ALFASEAL GROUP Sp z o.o., która w branży biernej ochrony przeciwpożarowej działa już od 2009 roku. Jednym z założycieli obydwu spółek jest Michał Szyjkowski związany z branżą już od 2002 roku. We współpracy z Michałem Czaińskim zawiązano działalność stricte produkcyjną.

 

Co zrobiliśmy?

 

Przygotowaliśmy zgodnie z wytycznymi Klienta nową witrynę firmową. Na stronie stworzyliśmy katalog oparty o woocommerce pokazujący zakres oferty firmy Intuseal.  Do wdrożenia wykorzystaliśmy CMS WordPress z opcją RWD oczywiście. W skład projektu wchodziło także stworzenie kilku instancji dla różnych wersji językowych oraz wyszukiwarki z dynamicznymi podpowiedziami w czasie wpisywania frazy.
http://www.intuseal.com/l

Project Details
Category

Strony WWW

Poprzedni
Kolejny