Nasza agencja interaktywna specjalizuje się w tworzeniu stron i sklepów internetowych.  Unikalny projekt graficzny,  intuicyjny system zarządzania treścią ‒ CMS i stałe wsparcie zespołu specjalistów  to zaledwie części z naszych propozycji.

Zadbamy o każdy szczegół, dzięki któremu strona Twojego biznesu w Tarnowie Podgórnym, jak również Twój sklep internetowy wyróżnią się na tle konkurencji, będą przyjazne dla użytkownika i zintegrowane z portalami zewnętrznymi. Co więcej, nasz dział SEO zadba o dobrą widoczność w internecie Waszego biznesu w Tarnowie Podgórnym ‒ pozycjonowanie i kampanie Google Ads to kolejna z naszych usług.

Kilka słów o Tarnowie Podgórnym – Tarnowo Podgórne to gmina wiejska zlokalizowana w województwie wielkopolskim, licząca około 25 092 mieszkańców. Prowadzisz biznes w Tarnowie Podgórnym, a może rozważasz otworzenie sklepu internetowego? Zapraszamy do współpracy! Zajmujemy się przygotowywaniem stron i sklepów internetowych.

Oferta nr 1: Strony internetowe

Strony internetowe Tarnowo Podgórne – Nasza agencja oferuje nowoczesne, responsywne strony internetowe. Proponujemy zarówno proste strony wizytówkowe z logo, tekstem i danymi kontaktowymi, jak również bardziej rozbudowane strony czy portale internetowe z wieloma zakładkami. Dbamy o to, by każda z naszych stron internetowych była nowoczesna, zoptymalizowana pod kątem SEO i prędkości ładowania, a także intuicyjna w obsłudze i wyposażona w liczne funkcjonalności.

 • Indywidualna poczta email
 • Szybki serwer
 • Unikalny projekt
 • Możliwości integracji
 • Formularze kontaktowe
 • Slider - przesuwające się zdjęcia
 • Pełna responsywność
 • Maksymalna szybkość ładowanie
 • Elastyczna oferta
 • Dodatkowe aplikacje
 • Zdjęcia wysokiej jakości
 • Dodatkowe funkcjonalności

Oferta nr 2: Sklepy internetowe

Sklep internetowy w Tarnowie Podgórnym? W tej kwestii również służymy pomocą. Oferujemy intuicyjne w obsłudze, oparte o system CMS WordPress Woocommerce e-sklepy. Skupiamy się na nowoczesnym designie każdego sklepu, chcemy też umożliwić naszemu klientowi bezproblemowe zarządzanie relacjami z klientem, sprawną edycję treści oraz zarządzanie produktami i zamówieniami a w przyszłości łatwą rozbudowę sklepu o nowe funkcje zwiększające sprzedaż. Sklepy wyposażone są w opcję szybkiego logowania, bezpiecznych płatności, mogą być też zintegrowane z firmami kurierskimi, Allegro i innymi portalami zewnętrznymi. Nasze sklepy są także responsywne czyli umożliwiają świetną prezentację produktu i możliwość zakupów użytkownikom smarftonów – których jest coraz więcej.

 • Kody rabatowe
 • Certyfikat ssl "Zielona kłódka"
 • Konfiguratory produktów i zestawów
 • Bezpieczne płatności
 • Automatyczne maile z powiadomieniami
 • wiele możliwości prezentacji produktu
 • Import produktów z pliku
 • Dostęp do panelu CMS
 • WooCommerce
 • Indywidualne rozwiązania
 • Pełne RWD
 • Projekt graficzny

Dlaczego warto nas wybrać?

Doświadczenie

Sklepy internetowe oraz strony firmowe biznesów w Tarnowie Podgórnym tworzymy od lat. Możemy pochwalić się rozbudowanym portfolio

Ciekawy wygląd

Nowoczesny design strony bądź sklepu, widoczne zakładki to podstawa. Zadbamy o to, by Twoja witryna wyróżniła się na tle konkurencji.

Szybka realizacja

Dbamy o to, by realizacja każdego z projektu przebiegała sprawnie, ale oczywiście bez najmniejszych strat na jakości.

Atrakcyjne ceny

Wszystkim naszym klientom zapewniamy atrakcyjne ceny, budżet dopasowany do możliwości

Pełne wsparcie

Na każdym etapie współpracy zapewniamy stałe wsparcie fachowców, którzy w razie potrzeby wyjaśnią wątpliwe kwestie.

Oryginalność

Stawiamy na kreatywność i nieszablonowe rozwiązania. Dzięki temu zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją.

Strony www - Cennik

Ile kosztuje strona internetowa?

Doskonale wiemy, że niejeden przedsiębiorca w Tarnowie Podgórnym zadawał sobie  takie pytanie. Nasza agencja służy pomocą!

Od razu warto zaznaczyć, że nie można podać jednej, konkretnej odpowiedzi, wszystko zależy od rodzaju strony, poziomu jej rozbudowania czy systemu na jakim będzie zbudowana. Cena strony zależy również od tego, czy będzie ona przygotowywana na layoucie czy na podstawie indywidualnego projektu graficznego. Jeśli nie wiesz na czym polega różnica – skontaktuj się z nami odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

 Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik stron internetowych.
 • Za prostą stronę firmową,  ilością treści na 4-5 podstron  i danymi kontaktowymi zapłacimy od 900 zł.
 • Za bardziej rozbudowaną stronę z 10 – 15 zakładkami zapłacimy od  1600 zł.
 • Za stronę z większą ilością zakładek, z kilkoma opcjami językowymi, z indywidualnym projektem graficznym, galerią, blogiem i innymi funkcjami zapłacimy od 4500 zł.
 • Cena za przygotowanie sklepu internetowego w oparciu o system CMS Woocommerce zaczyna się od kwoty 2000 zł.

STRONY INTERNETOWE - TARNOWO PODGÓRNE WOJ. WIELKOPOLSKIE

Odezwij się do nas!

Tarnowo Podgórne

+48 661 248 174

info@greenview.org.pl

Wyślij zgłoszenie - na pewno się z Tobą Skontaktujemy!  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji

  Pytania i odpowiedzi

  Poniżej znajdziecie listę pytań, które najczęściej zadają nam nasi klienci i odpowiedź na każde z nich.

  Czy muszę mieszkać w Tarnowie Podgórnym, żeby korzystać z naszych usług?

  Nie musisz mieszkać w Tarnowie Podgórnym. Z oferty naszej agencji interaktywnej mogą korzystać zarówno przedsiębiorcy i firmy z Tarnowa Podgórnego, jak również z innych części Polski, na przykład Konina, Poznania czy Warszawy.

  Jaki jest czas stworzenia nowej strony www?

  Czas tworzenia strony internetowej uzależniony jest od rodzaju konkretnej strony. Bardzo proste strony mogą być gotowe nawet w kilka dni, strony bardziej rozbudowane w 3 tygodnie, a strony jeszcze bardziej zaawansowane nawet w 4 lub 5 tygodnie.

  Czy przygotujemy treści na stronę?

  Każdy jest dobry w swojej dziedzinie, my skupiamy się na tworzeniu stron i sklepów internetowych. Nasz zespół SEO może podpowiedzieć Ci, co powinno się w nich znaleźć w treściach. Możemy też wycenić napisanie odpowiednich treści.

  Czy oferujemy przebudowy stron internetowych?

  W przypadku stron i sklepów już istniejących konieczna jest dokładna analiza. Taką przebudową możemy się zająć wyłącznie wtedy gdy projekt napisany jest w języku programowania w którym pracujemy lub jeśli szacowany przez nas koszt przebudowy jest mniejszy niż np koszt zrobienia strony od nowa - lepiej.

  Czy udzielamy wsparcia technicznego?

  Tak, udzielamy wsparcia technicznego. Każdy z naszych klientów może liczyć na stałe wsparcie naszego zespołu, służymy pomocą w sytuacjach kryzysowych, odpowiadamy na pytania pomagamy rozwiązać wątpliwości. Można nam także zlecić prace programistyczne związane z dodatkowymi funkcjami na stronie internetowej czy w sklepie internetowym jak i zadania związane z zarządzaniem treściami czy produktami w sklepie internetowy.

  Powiązane strony