Projektowanie stron

Odpowiednia strona internetowa to w dzisiejszych czasach podstawa każdego biznesu. Nie bez przyczyny mówi się, że jeśli czegoś nie ma w internecie, to nie istnieje. Jakość strony internetowej, jej wygląd i funkcjonalność mają ogromne znaczenie.

Rozwiązania wpływające na wizerunek

Chcesz, żeby strona Twojej firmy stała się rozpoznawalna i chętnie odwiedzana przez potencjalnych klientów? My wiemy, jak to zrobić! Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy, wybierając takie, które mają największy potencjał. Dzięki nam Twoja strona będzie lepsza od innych!

Atrakcyjne ceny

Projektujemy strony internetowe na każdą kieszeń. Doradzimy, jakie rozwiązanie sprawdzi się w Twoim przypadku: prosta wizytówka internetowa czy rozbudowana strona www wraz z indywidualnym projektem graficznym. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje, z chęcią podejmiemy się realizacji nietypowych zleceń. Specjalizujemy się w CMS WordPress – obecnie najpopularniejszym silniku służącym do budowy stron internetowych.

Szczegóły oferty : strony internetowe

jeśli wśród wskazanych funkcji nie ma takiej jakiej potrzbujesz - skontaktuj się z nami. Stworzymy rozwiązanie zgodne z Twoimi potrzebami
 • formularz kontaktowy
 • strona główna
 • strona o firmie
 • strona oferta
 • samodzielna edycja
 • instrukcja obsługi i szkolenie
 • samodzielna edycja
 • blog firmowy
 • dodawanie treści i zdjęć
 • wersje językowe
 • testy i optymalizacja

Wordpress

najpopularniejszy system CMS doskonały dla pozycjonowania. Relatywnie tańśzy w developmencie i utrzymaniu

CMS

możliwość samodzielnej edycji treści na stronie przez panel Admina. Nie musisz znać się na "programowaniu"

RWD

strona wyświetla się idealnie na tabletach i telefonach. Automatyczne dostosowanie do wielkości ekranów

Zakładki

tyle podstron ile potrzebujesz aby przedstawić swoją firmę Klientowi. Możliwość tworzenia nowych w przyszłości

Instalacja

przeniesiemy Twoją stronę na serwer oraz na Twoją domenę www. Zainstalujemy certyfikat SSL [certyfikat bezieczeństwa]

Gwarancja

rok gwarancji na stronę oraz możliwość wsparcia technicznego - jesteśmy do Twojej dyspozycji

WooCommerce

e-commercowa wtyczka open source do WordPressa, która umożliwia budowę, jak również rozbudowę sklepu internetowego.

Certyfikat SSL

certyfikat bezpieczeństwa szyfrowania danych między serwerem a użytkownikiem. SSL potwierdza wiarygodność domeny.

Płatności online

płatności online ‒ zarówno PayPal, jak i BLIK czy tradycyjne przelewy są coraz bardziej popularne.

Integralność

dobrze, gdy strona zintegrowana jest profilami w mediach społecznościowych, z Allegro czy z wizytówką Google Moja Firma.

Zarządzanie ‒ CMS

content Management System umożliwia zarządzanie treścią serwisu, na przykład moderację komentarzy czy edycję tekstów.

Optymalizacja SEO

pamiętajmy, że strona powinna być przyjazna dla użytkownika, ale też zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google.

Projekt

projektowanie strony internetowej składa się z kilku etapów, są to przygotowanie szaty graficznej, wybór zakładek, fontów i inne.

Unikalny design

ważne, aby strona internetowa wyróżniała się designem na tle konkurencji - oryginalne grafiki, ciekawy i przejrzysty układ to podstawa.

Krótki czas realizacji

wiemy, że naszym klientom zależy na czasie, dlatego dbamy o to, by realizacja strony internetowej przebiegała bardzo sprawnie.

Najlepsze rozwiązania

poznajemy specyfikę danej branży i opracowujemy optymalne rozwiązania. Dzięki temu powstaje strona dopasowana do potrzeb klienta.

Zgodnie z oczekiwaniami

oferty szyjemy na miarę i wszystkie działania dostosowujemy do wytycznych klienta ‒ jego satysfakcja to dla nas priorytet.

Unikalne treści

unikalne, wartościowe treści są ważne dla użytkowników internetu i stanowią ważny czynnik rankingowy Google.

Rozwój marki

funkcjonalna, responsywna i zajmująca wysokie pozycje w wyszukiwarce strona internetowa to droga to większej rozpoznawalności marki.

Logo

logo to ważny element kreacji wizualnej firmy, obowiązkowo więc powinno znajdować się na stronie firmowej.

Domena i hosting

domena jest ważna zarówno pod względem użytkowym, jak i technicznym, nasz zespół służy wsparciem przy wyborze domeny i hostingu.

Funkcjonalne menu

strona internetowa powinna być intuicyjna w obsłudze – dobrze zaplanowane zakładki i funkcjonalne menu to priorytet.

Najnowsze trendy

nieustanne śledzimy wszelkie branżowe trendy i nie boimy się nowoczesnych, odważnych i kreatywnych rozwiązań.

Duże portfolio

możemy pochwalić bogatym portfolio, na koncie mamy współpracę z firmami o różnym profilu działalności.

DARMOWA WYCENA!

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE - NA PEWNO SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTUJEMY!Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji

3 kroki dzielą Cię do nowej strony internetowej

Kontakt

Nowoczesna, przyjazna dla użytkownika strona internetowa? Zapraszamy do współpracy! Skontaktować się z nami możecie za pośrednictwem formularza kontaktowego bądź telefonicznie. Zapraszamy również do naszego biura w Poznaniu.

Więcej

Wycena projektu

Po zapoznaniu się ze specyfiką branży, potrzebami i preferencjami klienta przygotowujemy dokładną wycenę prac związanych z przygotowaniem strony internetowej. Kosztorys dostosowujemy do budżetu zainteresowanego.

Więcej

Realizacja strony

Gdy już wszelkie szczegóły odnośnie do strony internetowej są uzgodnione, przystępujemy do realizacji. Koncentrujemy się na tym, by efekty naszej pracy spełniały wszelkie oczekiwania.

Więcej

Ile kosztuje strona internetowa?

Na ostateczny koszt strony wpływa wiele czynników ‒ ceny wahają się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Zawsze sporządzamy indywidualną wycenę.

Cennik

Tworzymy strony internetowe dopasowane do Twoich potrzeb

1

Wizytówka

Wizytówka to prosta strona internetowa, która jest dobrym rozwiązaniem dla niewielkich firm, które chcą zaistnieć w sieci. Zakładki znajdujące się na takich stronach to zazwyczaj Strona główna, Oferta, Galeria, Kontakt.

2

Strona wizerunkowa

Są to dość proste, pozbawione skomplikowanych elementów strony internetowe, których zadaniem jest dostarczenie odbiorcom informacji o firmie. Dobrze przygotowane strona wizerunkowa to sposób, by wyróżnić się na tle konkurencji.

3

Landing page

Docelowa strona produktowa, która najczęściej przygotowywana jest z myślą o konkretnej kampanii, na przykład reklamie na Facebooku, kampanii Google As czy mailingu. Strona docelowa może być samodzielna lub stanowić element większej witryny.

4

Blog

Unikatowe treści wysokiej jakości zamieszczane na blogu firmowym to sposób, by dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i przedstawić potencjalnym klientom informacje na temat usług i produktów.

5

Strona firmowa

Kilkuzakładkowa strona firmowa z panelem CMS, która znajdzie się w TOP 10 w wynikach wyszukiwania Google to sposób na zwiększenie rozpoznawalności firmy, zdobycie większego grona klientów i zysków.

6

Serwis korporacyjny

Serwis korporacyjny integruje systemy i technologie funkcjonujące w danym przedsiębiorstwie, jest to platforma informatyczna umożliwiająca wymianę informacji, zarządzanie wiedzą i przeprowadzenie różnego typu transakcji.

Jesteś zainteresowany innymi usługami naszej firmy?