Projektowanie stron Poznań

Odpowiednia domena internetowa to w dzisiejszych czasach podstawa każdego biznesu. Nie bez przyczyny mówi się, że jeśli czegoś nie ma w Internecie, to nie istnieje. Jakość strony internetowej, jej wygląd i funkcjonalność mają ogromne znaczenie. Projektowanie stron www to zadanie niełatwe, ale w wykonaniu naszego zespołu stanowi gwarancję, że domena będzie najlepszą reklamą Twojego biznesu w Poznaniu i każdym innym mieście.

Rozwiązania wpływające na wizerunek

Chcesz, żeby strona Twojej firmy stała się rozpoznawalna i chętnie odwiedzana przez potencjalnych klientów? My wiemy, jak to zrobić! Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy, wybierając takie, które mają największy potencjał. Dzięki nam Twoja strona będzie lepsza od innych! Do tego będzie wysoko pozycjonować się w wyszukiwarce Google.

Atrakcyjne ceny

Projektujemy strony internetowe na każdą kieszeń. Doradzimy, jakie rozwiązanie sprawdzi się w Twoim przypadku: prosta wizytówka internetowa czy rozbudowana strona www wraz z indywidualnym projektem graficznym. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje, z chęcią podejmiemy się realizacji nietypowych zleceń. Specjalizujemy się w CMS WordPress – obecnie najpopularniejszym silniku służącym do budowy stron internetowych. Ile kosztuje strona internetowa dla Twojej firmy? Znacznie mniej, niż mógłbyś przypuszczać!

Szczegóły oferty : strona internetowa

Jeśli wśród wskazanych funkcji nie ma takiej jakiej potrzebujesz - skontaktuj się z nami. Stworzymy rozwiązanie zgodne z Twoimi potrzebami. Jako doświadczona agencja interaktywna doskonale wiemy, jakie są potrzeby naszego potencjalnego klienta. I zawsze robimy wszystko, by sprostać im w 100%! Strony internetowe Poznań, sklepy internetowe Poznań, pozycjonowanie stron Poznań i na każde inne miasto- to wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszej ofercie.
strony www poznań
 • formularz kontaktowy
 • strona główna
 • strona o firmie
 • strona oferta
 • samodzielna edycja
 • instrukcja obsługi i szkolenie
 • samodzielna edycja
 • blog firmowy
 • dodawanie treści i zdjęć
 • wersje językowe
 • testy i optymalizacja

Wordpress

najpopularniejszy system CMS doskonały dla pozycjonowania. Relatywnie tańszy w developmencie i utrzymaniu

CMS

możliwość samodzielnej edycji treści na stronie przez panel Admina. Nie musisz znać się na "programowaniu"

RWD

strona wyświetla się idealnie na tabletach i telefonach. Automatyczne dostosowanie do wielkości ekranów

Zakładki

tyle podstron ile potrzebujesz aby przedstawić swoją firmę Klientowi. Możliwość tworzenia nowych w przyszłości

Instalacja

przeniesiemy Twoją stronę na serwer oraz na Twoją domenę www. Zainstalujemy certyfikat SSL [certyfikat bezpieczeństwa]

Gwarancja

rok gwarancji na stronę oraz możliwość wsparcia technicznego - jesteśmy do Twojej dyspozycji

WooCommerce

e-commercowa wtyczka open source do WordPressa, która umożliwia budowę, jak również rozbudowę sklepu internetowego.

Certyfikat SSL

certyfikat bezpieczeństwa szyfrowania danych między serwerem a użytkownikiem. SSL potwierdza wiarygodność domeny.

Płatności online

płatności online ‒ zarówno PayPal, jak i BLIK czy tradycyjne przelewy są coraz bardziej popularne.

Integralność

dobrze, gdy strona zintegrowana jest profilami w mediach społecznościowych, z Allegro czy z wizytówką Google Moja Firma.

Zarządzanie ‒ CMS

content Management System umożliwia zarządzanie treścią serwisu, na przykład moderację komentarzy czy edycję tekstów.

Optymalizacja SEO

pamiętajmy, że strona powinna być przyjazna dla użytkownika, ale też zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google.

Projekt

projektowanie strony internetowej składa się z kilku etapów, są to przygotowanie szaty graficznej, wybór zakładek, fontów i inne.

Unikalny design

ważne, aby strona internetowa wyróżniała się designem na tle konkurencji - oryginalne grafiki, ciekawy i przejrzysty układ to podstawa.

Krótki czas realizacji

wiemy, że naszym klientom zależy na czasie, dlatego dbamy o to, by realizacja strony internetowej przebiegała bardzo sprawnie.

Najlepsze rozwiązania

poznajemy specyfikę danej branży i opracowujemy optymalne rozwiązania. Dzięki temu powstaje strona dopasowana do potrzeb klienta.

Zgodnie z oczekiwaniami

oferty szyjemy na miarę i wszystkie działania dostosowujemy do wytycznych klienta ‒ jego satysfakcja to dla nas priorytet.

Unikalne treści

unikalne, wartościowe treści są ważne dla użytkowników Internetu i stanowią ważny czynnik rankingowy Google.

Rozwój marki

funkcjonalna, responsywna i zajmująca wysokie pozycje w wyszukiwarce strona internetowa to droga to większej rozpoznawalności marki.

Logo

logo to ważny element kreacji wizualnej firmy, obowiązkowo więc powinno znajdować się na stronie firmowej.

Domena i hosting

domena jest ważna zarówno pod względem użytkowym, jak i technicznym, nasz zespół służy wsparciem przy wyborze domeny i hostingu.

Funkcjonalne menu

strona internetowa powinna być intuicyjna w obsłudze – dobrze zaplanowane zakładki i funkcjonalne menu to priorytet.

Najnowsze trendy

nieustanne śledzimy wszelkie branżowe trendy i nie boimy się nowoczesnych, odważnych i kreatywnych rozwiązań.

Duże portfolio

możemy pochwalić bogatym portfolio, na koncie mamy współpracę z firmami o różnym profilu działalności.

DARMOWA WYCENA!

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE - NA PEWNO SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTUJEMY!

tworzenie stron www poznań  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji

  Chcesz wreszcie założyć własną stronę internetową? Świetnie się składa, by my chętnie bierzemy się za tworzenie stron www w Poznaniu. A także sklepów internetowych!

  Jako agencja reklamowa (Poznań - nasza siedziba) obsługujemy Klientów z różnych obszarów Polski, zapewniając nie tylko precyzję w wykonaniu strony, ale też jej ustawienie pod kątem pozycjonowania czy odpowiednie połączenie z firmowymi mediami społecznościowymi. Twoją stronę www stworzymy w systemie CMS WordPress. Zespół specjalistów posiada także doświadczenie w projektowaniu sklepów www.

  Wybierając naszą ofertę współpracy możesz mieć pewność, że Twoja domena będzie świetnie pozycjonować się w wyszukiwarkach internetowych a naturalny ruch na Twojej stronie internetowej zapewni, że szybciej znajdą Cię potencjalni klienci. Przy tworzeniu stron internetowych możemy wziąć pod uwagę już istniejące domeny. W takim przypadku wykonamy jednak audyt strony w celu określenia jej jakości.

  Co zyskasz zlecając stronę internetową naszym specjalistom?

  Zlecając wykonanie Twojej strony internetowej naszym specjalistom zyskujesz pewność, że będzie to w pełni profesjonalny produkt opracowany w oparciu o całą naszą wiedzę i doświadczenie.

  Dlaczego strony internetowe są takie ważne?

  Strona www jest ważnym elementem całej Twojej strategii marketingowej. Jest przede wszystkim wizytówką firmy, miejscem, gdzie Twoi klienci mogą sprawdzić ofertę, ale też znaleźć dane kontaktowe firmy czy przeczytać opinie klientów zadowolonych z dotychczasowej obsługi. Nowoczesne strony internetowe charakteryzują się odpowiednio skonfigurowaną strukturą, co znacznie wpływa na ich wyświetlanie się w wynikach wyszukiwania. Na wysoką pozycję wpływa również dobrze prowadzony system zarządzania treścią, którą należy zawsze przygotowywać pod kątem SEO. Strona firmowa będzie w takim przypadku najlepszym narzędziem dla Twojego biznesu.

  Co zawiera oferta stworzenia strony www - strony internetowe Poznań?

  Tworzymy strony www w Poznaniu dla całego kraju! W ramach naszej oferty każdy klient może liczyć na kompleksową obsługę. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się od dokładnego zbadania potrzeb klienta oraz warunków, jakie oferuje rynek. Możesz liczyć, że wizytówka firmy będzie też odpowiednio zoptymalizowana - zastosujemy zasady content marketingu, link building i nowoczesny wygląd strony, by mogła ona zabłysnąć w Internecie.

  3 kroki dzielą Cię do nowej strony internetowej

  Kontakt

  Nowoczesna, przyjazna dla użytkownika strona internetowa? Zapraszamy do współpracy! Skontaktować się z nami możecie za pośrednictwem formularza kontaktowego bądź telefonicznie. Zapraszamy również do naszego biura w Poznaniu.

  Więcej

  Wycena projektu

  Po zapoznaniu się ze specyfiką branży, potrzebami i preferencjami klienta przygotowujemy dokładną wycenę prac związanych z przygotowaniem strony internetowej. Kosztorys dostosowujemy do budżetu zainteresowanego.

  Więcej

  Realizacja strony

  Gdy już wszelkie szczegóły odnośnie do strony internetowej są uzgodnione, przystępujemy do realizacji. Koncentrujemy się na tym, by efekty naszej pracy spełniały wszelkie oczekiwania.

  Więcej

  Ile kosztuje strona internetowa?

  Na ostateczny koszt strony wpływa wiele czynników ‒ ceny wahają się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Zawsze sporządzamy indywidualną wycenę.

  Cennik

  Tworzymy strony internetowe dopasowane do Twoich potrzeb

  Chcesz zadbać o odpowiednią pozycję strony w organicznych wynikach wyszukiwania? Chcesz pozyskiwać nowych klientów oraz zadbać o to, by identyfikacja wizualna Twojej firmy była spójna i rozpoznawalna.

  1

  Wizytówka

  Wizytówka to prosta strona internetowa, która jest dobrym rozwiązaniem dla niewielkich firm, które chcą zaistnieć w sieci. Zakładki znajdujące się na takich stronach to zazwyczaj Strona główna, Oferta, Galeria, Kontakt.

  2

  Strona wizerunkowa

  Są to dość proste, pozbawione skomplikowanych elementów strony internetowe, których zadaniem jest dostarczenie odbiorcom informacji o firmie. Dobrze przygotowane strona wizerunkowa to sposób, by wyróżnić się na tle konkurencji.

  3

  Landing page

  Tego rodzaju strona spełnia ważną rolę: jest miejscem docelowym, do którego trafia odbiorca po wyszukaniu określonego produktu - na przykład newslettera. Landing Page nie jest przy tym klasyczną stroną firmową, za to działa w kierunku konwersji.

  4

  Blog

  Unikatowe treści wysokiej jakości zamieszczane na blogu firmowym to sposób, by dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i przedstawić potencjalnym klientom informacje na temat usług i produktów.

  5

  Strona firmowa

  Kilkuzakładkowa strona firmowa z panelem CMS, która znajdzie się w TOP 10 w wynikach wyszukiwania Google to sposób na zwiększenie rozpoznawalności firmy, zdobycie większego grona klientów i zysków.

  6

  Serwis korporacyjny

  Serwis korporacyjny integruje systemy i technologie funkcjonujące w danym przedsiębiorstwie, jest to platforma informatyczna umożliwiająca wymianę informacji, zarządzanie wiedzą i przeprowadzenie różnego typu transakcji.

  7

  Strona One Page

  Na stronę typu One Page możesz zdecydować się, kiedy oczekujesz nieskomplikowanego layoutu i wypunktowania najistotniejszych informacji. Chociaż znacznie prostsza, jest to nadal profesjonalna strona www stworzona przez doświadczonych web desingerów! Na takiej stronie www nie zabraknie oczywiście miejsca na dane kontaktowe firmy i ciekawą oprawę graficzną.

  8

  Sklep internetowy

  Jeszcze inną rolę spełniają strony www, które są sklepami internetowymi. Projektowanie i tworzenie stron o takim charakterze wymaga dogłębnego poznania nie tylko branży, w jakiej działa klient, ale też pełnej oferty usługowej czy produktowej.

  Responsywność (RWD)

  Tworzenie stron www to także dbanie o ich responsywność, czyli możliwość dostosowania wyświetlania do różnych urządzeń, także mobilnych. Innymi słowy responsywną stronę www świetnie będzie przeglądać się nie tylko na laptopie, ale też w telefonie czy na tablecie.

  Cechy dobrej strony internetowej

  Jakie cechy powinna mieć dobra strona? Poznań i inne duże miasta, w których nasi klienci prowadzą własne firmy to nowoczesne ośrodki biznesowe, w których oczekuje się, by profesjonalna strona internetowa była responsywna i intuicyjna. Łatwa obsługa, zarówno z poziomu administratora, jak i użytkownika, to podstawa.

  Pozycjonowanie w Google

  Agencje SEO prześcigają się w oferowaniu klientom rozwiązań wpływających na pozycjonowanie domeny w wyszukiwarce Google. Jeśli strona internetowa spełnia podstawowe wymagania, zawiera też odpowiedni content i jest na bieżąco aktualizowana, ma szansę znaleźć się wysoko w organicznych wynikach wyszukiwania.

  Estetyka

  Nie tylko sklepy internetowe powinny się dobrze prezentować. Minęły czasy, w których strony były nieskomplikowane i do tego niezbyt estetyczne. Obecnie każda agencja interaktywna wkłada w stworzenie strony internetowej całą swoją kreatywność!

  Jesteś zainteresowany innymi usługami naszej firmy?