Strona internetowa dla małej firmy lub kogoś, kto dopiero zaczyna myśleć o własnej działalności to rzecz, o której prędzej, czy później trzeba będzie pomyśleć. Może jednak macie już swoją stronę, ale pamięta ona czasy świetności programu Paint? Strona internetowa to dla każdego, kto startuje z własną firmą jeden z najważniejszych elementów budowania marki. 

Strona internetowa, która nie wyświetla się dobrze na telefonie lub tablecie, ale też taka, na której jest zbyt wiele informacji, nie jest przyjazna dla użytkowników. Kiedy nadchodzi dobry moment do zmiany starej strony? Przede wszystkim kiedy:

  • na stronie jest za dużo tekstu,
  • szablon jest niefunkcjonalny,
  • panel administracyjny jest bardzo skomplikowany,
  • strona nie jest dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych,
  • grafika nie zachęca do pozostania na stronie,
  • nieintuicyjne i skomplikowane menu.

Dlaczego warto pomyśleć o nowej stronie lub odświeżeniu już istniejącej? Trendy zmieniają się bardzo szybko, ale równie szybko zmieniają się preferencje odbiorców. Dzisiaj nikt nie pyta, czy masz stronę internetową, tylko prosi o to, żeby pokazać mu Twoje miejsce w Sieci. Jeżeli jesteś fotografem, grafikiem, prowadzisz własną działalność, niekoniecznie musisz decydować się na standardową stronę internetową. Może wystarczy landing page? Projektując strony internetowe, wiemy, jak ważne w działalności małych firm, jest to, by od początku jej wizerunek był spójny. Może warto zacząć właśnie od strony internetowej?

Przykłady stron internetowych dla małego biznesu

Tworzenie stron www dla fotografa

Strony dla fotografa muszą od razu przyciągać wzrok, a najważniejszym elementem na stronie jest portfolio. Cały układ strony jest niestandardowy, ale przyjazny dla użytkownika. Jak sprawdzają się takie strony?


Przejrzyste menu i Portfolio

Tworzenie stron internetowych dla gospodarstw agroturystycznych i małych hoteli

Prosta nawigacja na stronie internetowej jest jednym z jej najważniejszych elementów. Podobnie,jak w przypadku strony dla fotografa, znajduje się tam galeria zdjęć i intuicyjne menu.


Galeria na stronie

Tworzenie prostych wizytówek internetowych dla startupów

Strona internetowa dla małej firmy, która dopiero rozpoczyna działalność, nie musi być rozbudowana. Często stawiamy na proste rozwiązania, a są nimi właśnie wizytówki online. Firmę pokazujemy od jak najlepszej strony, a cały wygląd możemy dopasować do tego, co tak naprawdę Wam się podoba. Na stronie można też zainstalować czat, żeby ułatwić komunikację z klientami.


Na stronie można w prosty sposób przedstawić największe zalety produktów

Strona internetowa dla Twojej firmy

Responsywne strony www to nie czarna magia, to coś, o czym powinno się pomyśleć, zakładając własną firmę. Strona nie musi być bardzo rozbudowana, a my zadbamy o to, żebyś i Ty wchodził na nią z przyjemnością! Masz pytania? Napisz lub zadzwoń ? 

Interesuje Cię własny projekt?

Lukasz-Bober-Key-Account-Manager-Greenview-Small

Łukasz Bober
Project Manager
+48 501 757 664

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *