Ortoplug – Greenview Software House
349178
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-349178,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.7,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_floating,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Ortoplug

Project Description
KIM JEST ZAMAWIAJĄCY?

 

Niezależna firma z siedzibą w Cheltenham, Gloucestershire i Bury w Lancashire. Od blisko 5 lat projektuje i wykonuje „plugi” czyli wtyczki douszne oraz inną biżuterię. Firma swoje produkty wytwarza ręcznie z najwyższej jakości drewna różnego rodzaju.

 

Co zrobiliśmy?

 

Dla firmy Ortoplug przygotowaliśmy projekt sklepu internetowego zgodnie z wytycznymi na zakupionym wcześniej layoucie. Sklep działa na CMS WordPress – jednym z najpopularniejszych systemów tego rodzaju na świecie. Sklep obsługuje płatności paypal wraz z systemem geolokalizacji dla Klienta globalnego. Jako Agencja interaktywna Poznań doskonale radzimy sobie także z wymaganiami jakie stawia nam Klient zagraniczny.
 

 

Ortoplug

Project Details
Category

Sklep internetowy

Poprzedni
Kolejny